Badania USG

Służymy z sercem

Najlepsi specjaliści

Innowacyjne techniki

Komfort Pacjentów

Zapraszamy do naszej przychodni Sympatik Nasielsk, gdzie oferujemy szeroki zakres badań USG, w tym badania jamy brzusznej, jąder, nerek, moczowodów oraz pęcherza moczowego, piersi, ręki (tkanki miękkie), prostaty, ślinianek, tarczycy, układu moczowego oraz węzłów chłonnych.

Badania USG to bezpieczna i nieinwazyjna metoda diagnostyczna, która pozwala na wczesne wykrycie wielu chorób i schorzeń. Dzięki naszemu doświadczeniu oraz nowoczesnemu sprzętowi zapewniamy najwyższą jakość wykonywanych badań.

Badanie jamy brzusznej pozwala na wizualizację narządów wewnętrznych, takich jak wątroba, trzustka, żołądek czy jelita. USG jąder jest jednym z najczęściej wykonywanych badań u mężczyzn, które pozwala na wczesne wykrycie guzów jądra oraz innych chorób.

Badania nerek, moczowodów oraz pęcherza moczowego pozwalają na wczesne wykrycie chorób układu moczowego, takich jak kamica czy zapalenie pęcherza. Natomiast badanie piersi jest niezwykle istotne w profilaktyce nowotworu piersi.

Badanie ręki (tkanki miękkie) pozwala na dokładną ocenę stanu tkanek miękkich, w tym mięśni, ścięgien i stawów.

USG prostaty pozwala na wczesne wykrycie chorób prostaty, takich jak zapalenie czy nowotwór.

Badanie ślinianek pozwala na wykrycie chorób związanych z funkcjonowaniem ślinianek, takich jak zapalenie. USG tarczycy jest niezwykle ważne w diagnostyce chorób tarczycy, takich jak niedoczynność czy nadczynność.

Badanie układu moczowego pozwala na wczesne wykrycie chorób układu moczowego, takich jak kamica czy zapalenie pęcherza. Natomiast badanie węzłów chłonnych pozwala na wykrycie patologii związanych z układem chłonnym.

 

Zapraszamy do naszej przychodni Sympatik Nasielsk, gdzie zawsze stawiamy na profesjonalizm oraz najwyższą jakość wykonywanych badań. Zadbaj o swoje zdrowie i umów się na badanie USG już dziś!

CENNIK BADAŃ USG

BADANIA USG

CENA W PLN

USG JAMY BRZUSZNEJ

200

USG JĄDER

190

USG NEREK, MOCZOWODÓW, PĘCHERZA MOCZOWEGO

190

USG PIERSI

200

USG RĘKI (TKANKI MIĘKKIE)

190

USG PROSTATY

190

USG ŚLINIANEK

190

USG TARCZYCY

190

 USG UKŁADU MOCZOWEGO

190

USG WĘZŁÓW CHŁONNYCH

190

Cennik obowiązuje od dnia 01.01.2024 roku.

NASI SPECJALIŚCI

Dzmitry Ivanou – lekarz, specjalista USG

Absolwent medycyny i medycyny ratunkowej na Białoruskim Państwowym Uniwersytecie Medycznym w Mińsku oraz w Białoruskiej Państwowej Medycznej Akademii Kształcenia Podyplomowego w Mińsku, magister zarządzania na Akademii Zarządzania w Mińsku. Ukończył kursy w zakresie leczenia i rehabilitacji pacjentów z chorobami układu nerwowego, ultrasonografii oraz ryzyka sercowo-naczyniowego w schorzeniach współistniejących.

W Białoruskiej Państwowej Medycznej Akademii Kształcenia Podyplomowego w Mińsku rozpoczął studia doktoranckie w zakresie doskonalenia zarządzania zakładami opieki zdrowotnej.

Pracował w mińskim szpitalu jako internista oraz lekarz wyspecjalizowany w ultrasonografii. Przez 5 lat był szefem oddziału ratunkowego. Świetnie sobie radzi w porozumiewaniu się w języku polskim, angielskim i rosyjskim. Specjalizuje się w wykonywaniu badań USG u dorosłych i dzieci.

Szeroka gama badań czeka na Ciebie

N

Badania krwi

N

Badania moczu

Sympatik Nasielsk

kompleksowe usługi laboratoryjne dla Ciebie!

Telefon

500101610

Godziny pracy

O godzinach i dniach przyjęć
można dowiedzieć się dzwoniąc
pod nr 500101610 lub 519852500

Adres

05-190 Nasielsk; ul. Polskiej Organizacji Wojskowej 59

Witamy. Opisz pokrótce Twoją sprawę, a odpiszemy najszybciej jak się da ;)
AKTUALNOŚCI